Wyświetl pojedynczy post
skorsinio
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4731
Stary 23.09.2018, 15:46
Ludziska dajcie spokój przytaczacie jakis linki jakies wypowiedzi a po co na co po to aby psy szczekały
Sprawa za jakis czas sie wyjaśni ale wy chcecie juz natychmiast wywalac zarząd bo ktos cos napisał ale nie potwierdził dowodami a tylko gdzies coś usłyszał coś tam nabazgroił i wszystko co zrobił jest prawda sa wyjaśnienia moze niezbyt mocne ale są wystarczające !!!



tak jak napisał Skawa Wadowice

40 osób powiązanych z WSH zostało aresztowanych. Nikt z zarządu nie ma przedstawionych zarzutów. Wisła nadal szuka sponsorów nieprzerwanie.

Nie powinienem tego pisać, ale naiwność niektórych mnie przeraża.
Proszę was zastanówcie się dlaczego oraz komu zależy na odsunięcie TS od SA?
Dlaczego użyto Meresińskiego jako słupa? Po nieudanym przejęciu Korony użyto go by kupił Wisłe. Dzisiaj chłopak ma problemy. Czy sam ryzykowałby gdyby nie wiedział, że ktoś w białych rękawiczkach go zostawi?
Dlaczego w ostatni dzień możliwości sprzedaży Wisły za 40 mln i 1 grosz pojawila się grupa Stechert, która potem ogłosiłą upadłość?
Dlaczego Jadczak na siłe usiłuje powiązać Zarząd TS z WSH nie mając żadnych dowodów które jednoznacznie stwierdzają wspólną działalność tych grup. Dlaczego dąży do odcięcia TS od SA?
Skąd ma wglądy do wielu umów? Czy opłacił kogoś z klubu ze swojej pensji? Czy ktoś kto ma taką władzę a nie jest związany z klubem pomaga mu?



No właśnie po co chłopina kreci lody jaki w tym ma cel Zastanówcie się a nie pisac głupot zeby zarzad odchodził poddawał się bo jak to zrobi to bedzie sie przyznanie do wszystkiego A tak nie jest !!!
Odpowiedz cytując