regan, piromanie od siedmiu boleści, ja Cię wprost zapytałem o tą Twoją reakcję i widać mam rację że gówno wiesz i gówno zrobisz. Popyskujesz tylko w internecie i narobisz syfu na forum.
Po co więc te odezwy o działanie? Do kogo je kierujesz? Napisz proszę że nie do TS-u
