|
każda taka k.... ludzka, która teraz jątrzy i chce doprowadzić świadomie lub choćby popiera takie działania, które mogą doprowadzić do upadku Wisły powinna mieć wieczny zakaz wjazdu na teren klubu/Wisłe do końca świata.
Nie może być przebaczenia, nie ma co żałowac róż gdy płonie las
żaden Wiślak nie powinien nawet z nimi gadać o niczym i ręki podawać
Wisła musi trwać ponad wszystko
|