Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4729
Stary 23.09.2018, 13:41
każda taka k.... ludzka, która teraz jątrzy i chce doprowadzić świadomie lub choćby popiera takie działania, które mogą doprowadzić do upadku Wisły powinna mieć wieczny zakaz wjazdu na teren klubu/Wisłe do końca świata.

Nie może być przebaczenia, nie ma co żałowac róż gdy płonie las

żaden Wiślak nie powinien nawet z nimi gadać o niczym i ręki podawać

Wisła musi trwać ponad wszystko
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując