Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9411
Stary 23.09.2018, 12:07
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
A ja myślę, ze trzeba zluzować emocje i zastanowić się dwa, a może trzy razy zanim się coś na forum napisze. Nie jest nam potrzebne dawanie pożywki dla osób wrogich Wiśle poprzez publiczne nawoływanie do dymisji osób z Zarządu, ale i nie jest dobre wyzywanie wypowiadających się na forum Wiślaków o innych poglądach. Jestem przekonany, że władze TSu i SA analizują obecnie jakie podjąć ruchy, a ludzie z dużym doświadczeniem jak Mięta-Mikołajewicz czy Czerwiński doradzą co zrobić. Krzycząc na forum i pokazując podział w naszych szeregach tylko napędzamy przeciwników. Jestem za czasowym zamknięciem tego tematu.
Nie ma podziału i ja do niczego nie nawołuje, tylko piszę jakie kroki należy wykonać. A ten sie zesrał jak jakiś fanatyk który myśli, że Sarapata bedzie z nami do końca świata. Uważam, że ona sobie nie radzi z kryzysowymi sytuacjami i powinni ją oddelegować i tyle. Nie ma się co srać. Niektórzy to są tak pospinani jakby im baba nie dała od miesiąca
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując