@MaLk
Proces o odszkodowanie z małą szansą na zwycięstwo?
Po tym jak Jadczak rozgłasza wszem i wobec, że Wisłą rządzą gangsterzy ? A jak on to udowodni w sądzie. Na papierze można wszystko napisać ale w sądzie to co ci sie wydaje trzeba podeprzeć dowodami... Czy zarząd Wisły przekazywał jakiekolwiek kwoty gangsterom, a może zaległa kasa za stadion która została po rządach TFK została przejęta przez gangsterów? Czy Mietta-Mikołajewicz podpisując umowę też jest na usługach gangsterów ?
Przecież ten stek kłamstw pomieszanych z faktami, które jadczak interpretuje sobie według własnego widzi mi się.
Koleś wszystko interpretuje pod założoną tezę, ale w sądzie nie wystarczą interpretacje. Czy za smierć jakiegokolwiek kibica pejsiastych odpowiada ZARZĄD


Łączenie faktów z insynuacjami to właśnie jest fake News podlane sosem pełnym dramatyzmu. Jadczak odpowie za swoje działania razem z TVN i konieczne jest wystąpienie o zabezpieczenie majątku radomskiego łachudry.....