regan napisał(a):

Czekajcie czekajcie, to się za pół roku obudzicie w IV lidze... Wy sobie sprawy chyba nie zdajecie w jakiej sytuacji jesteśmy. Tu nie ma czasu na czekanie! Trzeba reagować!
Dymisja to jest rzecz kluczowa w tym momencie.
|
No to nie czekaj. Działaj. Reaguj!!!!1
To co zamierzasz zrobić, pokemonie? Konkrety proszę, chyba że to akcja - niespodzianka. Ja Ci tu i teraz napiszę że gówno zrobisz, dosłownie - tutaj na forum narobisz smrodu i to będzie cała Twoja spuścizna.
Swoim histerycznym .......eniem i łykaniem wszystkiego jak Tirówka na drodze krajowej tylko dajecie pożywkę dziennikarzom.
Ty sobie zdajesz sprawę w jakiej sytuacji jesteśmy? Gówno wiesz, tyle ile przeczytasz na onecie. Z Twojego nieogarnięcia w internecie NIC nie wyniknie, podnosisz tylko normalnym kibicom ciśnienie i psujesz nam opinię. Nie jakoś bardzo, bo w każdej dużej grupie są histerycy i idioci, ale jednak trochę syfu zostaje
Naprawdę, ręce opadają do kolan.