Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9404
Stary 23.09.2018, 10:30
regan napisał(a):Wyświetl post
Czekajcie czekajcie, to się za pół roku obudzicie w IV lidze... Wy sobie sprawy chyba nie zdajecie w jakiej sytuacji jesteśmy. Tu nie ma czasu na czekanie! Trzeba reagować!
Dymisja to jest rzecz kluczowa w tym momencie.
No to nie czekaj. Działaj. Reaguj!!!!1
To co zamierzasz zrobić, pokemonie? Konkrety proszę, chyba że to akcja - niespodzianka. Ja Ci tu i teraz napiszę że gówno zrobisz, dosłownie - tutaj na forum narobisz smrodu i to będzie cała Twoja spuścizna.

Swoim histerycznym .......eniem i łykaniem wszystkiego jak Tirówka na drodze krajowej tylko dajecie pożywkę dziennikarzom.

Ty sobie zdajesz sprawę w jakiej sytuacji jesteśmy? Gówno wiesz, tyle ile przeczytasz na onecie. Z Twojego nieogarnięcia w internecie NIC nie wyniknie, podnosisz tylko normalnym kibicom ciśnienie i psujesz nam opinię. Nie jakoś bardzo, bo w każdej dużej grupie są histerycy i idioci, ale jednak trochę syfu zostaje

Naprawdę, ręce opadają do kolan.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując