|
Równie dobrze jej odwołanie w tej chwili sprawi, ze cała doraźna antywiślacja koalicja poczuje krew, zawyje z radości i rzuci się do zdwojonych ataków i skończy się jak napisał Snow.. i jeszcze będzie dla wszystkich idiotów świata potwierdzeniem, że każde słowo Jadczaka było święta prawdą. No ale rozumiem, że nie chodzi Ci o szukanie sprawiedliwości i słuszności, tylko o pragmatykę.
Ech, prawdę powiedziawszy byłem pewien, że temat sam szybko zdechnie jak inne reportaże o cielęciu z dwoma głowami i Jadzi z Sosnowca.
Kto musiałby ja odwołać, najpierw Rada Nadzorcza TS? Sama do dymisji chyba nie jest zdolna w tej sytuacji.. Nigdy jej nie poważałem jakoś specjalnie, ale teraz jej mi jest po ludzku zwyczajnie żal
|