Skawa Wadowice napisał(a):

|
Dlaczego użyto Meresińskiego jako słupa? Po nieudanym przejęciu Korony użyto go by kupił Wisłe. Dzisiaj chłopak ma problemy. Czy sam ryzykowałby gdyby nie wiedział, że ktoś w białych rękawiczkach go zostawi?
|
Jakie problemy?

Jeszcze w lipcu był widywany w Warszawie w furze za 250-300 tysi... a w tamtym roku pomimo zakazu opuszczania kraju był w stanach (dopiero w tym niby go walneli jak chciał opuscic kraj, na chwile go zwineli, wpłacił kałcje i ponownie wyszedł)