SONNE napisał(a):

|
Postulujemy? Kto postuluje wymianę zarządu ? Kogo ty reprezentujesz?
|
Dzieci neostrady. Internetowych kibiców. Wszystkie sieroty które istnieją tylko w internecie i tylko tam są aktywne. Umysłowych impotentów.
Czyli w sumie nikogo. Nie są w żaden sposób zorganizowani, nikt ich nie reprezentuje ale są święcie przekonani że są większością.
Tak mi to wygląda.
Ja tam sobie poczekam na rozwój wypadków.