Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2018, 23:50
SONNE napisał(a):Wyświetl post
Postulujemy? Kto postuluje wymianę zarządu ? Kogo ty reprezentujesz?
Dzieci neostrady. Internetowych kibiców. Wszystkie sieroty które istnieją tylko w internecie i tylko tam są aktywne. Umysłowych impotentów.

Czyli w sumie nikogo. Nie są w żaden sposób zorganizowani, nikt ich nie reprezentuje ale są święcie przekonani że są większością.

Tak mi to wygląda.

Ja tam sobie poczekam na rozwój wypadków.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.09.2018 o godz. 23:58.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując