Skawa Wadowice napisał(a):

Wisła pójdzie do sądu. Przegra to podadzą się do dymisji.
Narazie czekamy.
|
Zawsze jak chciałem przeczekać jakiś problem to ten problem okazywał się samo nierozwiązywalny a dodatkowo problemy się nawarstwiały.
Rezygnacja prezesa to również sztuka zarządzania. Niestety z każdym dniem tracimy sprzymierzeńców.
Po oświadczeniu LVBetu argument , że sponsorów to nie interesuje upadł.