Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9389
Stary 22.09.2018, 20:51
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Wisła pójdzie do sądu. Przegra to podadzą się do dymisji.
Narazie czekamy.
Zawsze jak chciałem przeczekać jakiś problem to ten problem okazywał się samo nierozwiązywalny a dodatkowo problemy się nawarstwiały.

Rezygnacja prezesa to również sztuka zarządzania. Niestety z każdym dniem tracimy sprzymierzeńców.
Po oświadczeniu LVBetu argument , że sponsorów to nie interesuje upadł.
Odpowiedz cytując