Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9380
Stary 22.09.2018, 19:37
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
(...) Dukat, jeżeli faktycznie zależy mu na dobru Wisły powinien się usunąć w cień zarówno w TS jak i SKWK
Bliskich relacji z ludzmi sciganymi listami gonczymi się wyrzec nie jest w stanie( nie twierdzę że zrobił coś nielegalnego ale sorry na pewnych stanowiskach reputacja jest ważniejsza niż czyny)
Dokladnie tak.
To nie jest nic nagannego przyjaznic sie osobami z listow gonczych czy kartotek policyjnych. O ile faktycznie na pewnych stanowiskach "nie wypada" to nie jest to zakazane.

Ale walczymy o poprawe wizerunku i "dobra prase".

Jak krystalicznie czystym obecnie czlowiekiem moglby byc Misiek tak ciagnie nas niestety w dol. Jestesmy przeciw wielkiej maszynie medialnej ktora juz ruszyla i niestety musimy tanczyc do ich muzyki.

Czyli teraz napalm.

A pozniej, jak sie uspokoi,wyrownac rachunki.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 22.09.2018 o godz. 19:39.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując