bridgeburner napisał(a):

(...) Dukat, jeżeli faktycznie zależy mu na dobru Wisły powinien się usunąć w cień zarówno w TS jak i SKWK
Bliskich relacji z ludzmi sciganymi listami gonczymi się wyrzec nie jest w stanie( nie twierdzę że zrobił coś nielegalnego ale sorry na pewnych stanowiskach reputacja jest ważniejsza niż czyny)
|
Dokladnie tak.
To nie jest nic nagannego przyjaznic sie osobami z listow gonczych czy kartotek policyjnych. O ile faktycznie na pewnych stanowiskach "nie wypada" to nie jest to zakazane.
Ale walczymy o poprawe wizerunku i "dobra prase".
Jak krystalicznie czystym obecnie czlowiekiem moglby byc Misiek tak ciagnie nas niestety w dol. Jestesmy przeciw wielkiej maszynie medialnej ktora juz ruszyla i niestety musimy tanczyc do ich muzyki.
Czyli teraz napalm.
A pozniej, jak sie uspokoi,wyrownac rachunki.