Blaszczu16 napisał(a):

|
7 kotow - jakim ty cudem byles kiedys moderatorem jak ty takie glupoty poszesz. Niby czemu ma sie Sarapata podac do dymisji, bo jakis pseudodziennikarzyna sie tego domaga? Przeciez to smieszne. Nie widze zadnych dowodow na to aby zarzad Wisly wspolpracowal z gangsterami i mordercami.
|
Dla ratowania sytuacji kiedy wszystko wskazuje że nastąpi katastrofa ?
Przeczytaj sobie czym jest zarządzanie kryzysowe. Może zrozumiesz. Zawsze można zastosować strategię spalonej ziemi (tak jak planował Hitler pod koniec II WŚ).