|
7 kotow - jakim ty cudem byles kiedys moderatorem jak ty takie glupoty poszesz. Niby czemu ma sie Sarapata podac do dymisji, bo jakis pseudodziennikarzyna sie tego domaga? Przeciez to smieszne. Nie widze zadnych dowodow na to aby zarzad Wisly wspolpracowal z gangsterami i mordercami.
|