Temat
:
Sposoby na podniesienie frekwencji.
Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
Od: 09.2018
Skąd: NH
Offline
#
345
22.09.2018, 18:27
W temacie frekwencji u sąsiadki.
Cytat:
Po ew. przegranej w Białymstoku obstawiam max 4 tys. z Wisłą Płock.
Przestrzeliłem. Było dokładnie 4121.
krakus76_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76_