Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4718
Stary 22.09.2018, 17:42
petred napisał(a):Wyświetl post
Ondrasek- nic nie zarobimy ale nie będziemy mu już płacić. Po za tym 2 mln od sponsora za centralne miejsce na koszulce to śmiech. 3mln to minimum. Może tvn się skusi
Te 2 mlny to dopiero od lipca, wcześniej to był ekwiwalent 1,2mln rocznie (było napisane w sprawozdaniu finansowym). To dopiero był śmiech.. A jednocześnie zagadka, skoro lyoness miał wchodzić na koszulki i dawać 2,5mlna, a poproszono ich żeby poszli na rękawki bo mają kogoś mocniejszego
Odpowiedz cytując