Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4714
Stary 22.09.2018, 16:51
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ondrasek może zostać bo ma dziewczynę z działalnością w okolicach Krakowa. Myślę, że zostanie.

Co do budżetu z ekstraklasy masz racje. Dostaliśmy ostatnio 9,5mln zł. Jesli zajmiemy to samo miejsce teraz dostaniemy powiedzmy 9,5 (powiedzmy ponieważ coś slyszalem, że wyplaty będą jeszcze większe)
To 4 banki lecą do miasta (jeden milion juz spłacony dzięki Carlitosowi)
Sprzeda się młodych bo taką mamy politykę teraz i gramy dalej
Rozumiesz, że jeśli Wisła będzie miała nóż na gardle to NIE "sprzeda się" nikogo albo powtórzy się przypadek Carlitosa i pójdą za "frytki"? Jak będą zaległości ponad 3 miesiące i oferta nowej pracy to piłkarze sami porozwiązują umowy i Wisła nic z tego nie będzie miała. Jak warunkiem dokończenia sezonu będzie sprzedaż w zimie to możliwości negocjacyjne będą absolutnie żadne.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując