Skawa Wadowice napisał(a):

Ondrasek może zostać bo ma dziewczynę z działalnością w okolicach Krakowa. Myślę, że zostanie.
Co do budżetu z ekstraklasy masz racje. Dostaliśmy ostatnio 9,5mln zł. Jesli zajmiemy to samo miejsce teraz dostaniemy powiedzmy 9,5 (powiedzmy ponieważ coś slyszalem, że wyplaty będą jeszcze większe)
To 4 banki lecą do miasta (jeden milion juz spłacony dzięki Carlitosowi)
Sprzeda się młodych bo taką mamy politykę teraz i gramy dalej
|
Rozumiesz, że jeśli Wisła będzie miała nóż na gardle to NIE "sprzeda się" nikogo albo powtórzy się przypadek Carlitosa i pójdą za "frytki"? Jak będą zaległości ponad 3 miesiące i oferta nowej pracy to piłkarze sami porozwiązują umowy i Wisła nic z tego nie będzie miała. Jak warunkiem dokończenia sezonu będzie sprzedaż w zimie to możliwości negocjacyjne będą absolutnie żadne.