petred napisał(a):

|
W jaki sposób ty to chcesz ogarnąć. Ten pseudo dzinnikarzyna myśli że trafił mu się temat życia, bo jakby nie patrzeć Wisła jest największym klubem piłkarskim w Polsce (tak czasy Cupiała zrobiły swoje i wtedy wszyscy żyli meczami Wisły, a sentyment pozostał) Podejrzewam że on dalej będzie drążył temat - wkońcu to jego praca. On się nie odwali od nas do momentu jak mu nie zrobią debaty z Sarapatą w tvn.
|
Co my mu się nie trafiło, to Boniek się odezwał, LV Bet się odezwał i "cała prasa" czyli wszyscy dziennikarze bojkotują Sarapatę.
Pani prezes jest spalona i im wcześniej odejdzie tym lepiej dla Wisły. Na początek zarząd SA powinien nie być kojarzony z Sharksami. Jak się to uda to można (próbować) wozić się w sprawie TS.
Nazywa się to kontrolą zniszczeń/obrażeń. I należy to podjąć teraz. Bo inaczej klub nie przeżyje do zimy.