Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
4710
22.09.2018, 16:12
brylant17
napisał(a):
Najwyżej w zimie ktoś odejdzie....
Ondrasek- nic nie zarobimy ale nie będziemy mu już płacić. Po za tym 2 mln od sponsora za centralne miejsce na koszulce to śmiech. 3mln to minimum. Może tvn się skusi
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred