Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4710
Stary 22.09.2018, 16:12
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Najwyżej w zimie ktoś odejdzie....
Ondrasek- nic nie zarobimy ale nie będziemy mu już płacić. Po za tym 2 mln od sponsora za centralne miejsce na koszulce to śmiech. 3mln to minimum. Może tvn się skusi
Odpowiedz cytując