Wyświetl pojedynczy post
rzodkiewka
Member
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4705
Stary 22.09.2018, 15:43
To już nie są przelewki,czas na zdecydowane działania.Jeżeli sponsor odejdzie,oznaczać to będzie dla nas 4 ligę.Nie ma opcji żeby w ich miejsce pozyskać nowego sposnora.Skoro nawet firma bukmacherska rozważa opuszczenie klubu,to nie znajdzie się żadna branża,która pozwoli sobie na sponsorowanie klubu w takiej medialnej sytuacji jak nasza.Potrzebne jest zdecydowane odcięcię od miśka i jego ekipy.Pogonić go z budynków klubowych,pozbyć się wszystkich jego kompanów z klubu ( konkubina księgowa,kryminaliści na kasach) Powołać na prezesa kogoś z autorytetem,najlepiej z zewnątrz.
Odpowiedz cytując