Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9369
Stary 22.09.2018, 15:29
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Bzdety pomijam. Tu nie chodzi o inwestora. Zarząd wizerunkowo jest spalony. Ktokolwiek z TS na zmianę. Lub poprostu zatrudnić kogoś z zewnątrz kto ogarnie burdel medialny.
W jaki sposób ty to chcesz ogarnąć. Ten pseudo dzinnikarzyna myśli że trafił mu się temat życia, bo jakby nie patrzeć Wisła jest największym klubem piłkarskim w Polsce (tak czasy Cupiała zrobiły swoje i wtedy wszyscy żyli meczami Wisły, a sentyment pozostał) Podejrzewam że on dalej będzie drążył temat - wkońcu to jego praca. On się nie odwali od nas do momentu jak mu nie zrobią debaty z Sarapatą w tvn.
Odpowiedz cytując