Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9368
Stary 22.09.2018, 15:28
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Bzdety pomijam. Tu nie chodzi o inwestora. Zarząd wizerunkowo jest spalony. Ktokolwiek z TS na zmianę. Lub poprostu zatrudnić kogoś z zewnątrz kto ogarnie burdel medialny.
W Twoim przypadku gdyby pominąć bzdety to nie byłoby się do czego odnieść. Bo łatwo jest pisać o zmianach, więc może rzuć konkretnymi nazwiskami, bo zarządzanie zadłużoną spółką sportową to jest dość specyficzna branża. A gdybyś kibicował Wiśle a nie był zwykłym pokemonem wiedziałbyś ilu prezesów się tu przewinęło, zwłaszcza za czasów Cupiała. Również doświadczonych korporacyjnych menedżerów.

Nie jest problemem odwołać prezesa, ale ktoś ten burdel musi utrzymywać w ryzach. Dobrzy menedżerowie będą się trzymsli z daleka, bo na Wiśle można sobie tylko zjebać CV. Chujowi nas położą.

Konretne nazwiska proszę, ludzi którzy mogą nas poprowadzić.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując