MB1906 napisał(a):

|
Bzdety pomijam. Tu nie chodzi o inwestora. Zarząd wizerunkowo jest spalony. Ktokolwiek z TS na zmianę. Lub poprostu zatrudnić kogoś z zewnątrz kto ogarnie burdel medialny.
|
W Twoim przypadku gdyby pominąć bzdety to nie byłoby się do czego odnieść. Bo łatwo jest pisać o zmianach, więc może rzuć konkretnymi nazwiskami, bo zarządzanie zadłużoną spółką sportową to jest dość specyficzna branża. A gdybyś kibicował Wiśle a nie był zwykłym pokemonem wiedziałbyś ilu prezesów się tu przewinęło, zwłaszcza za czasów Cupiała. Również doświadczonych korporacyjnych menedżerów.
Nie jest problemem odwołać prezesa, ale ktoś ten burdel musi utrzymywać w ryzach. Dobrzy menedżerowie będą się trzymsli z daleka, bo na Wiśle można sobie tylko zjebać CV. Chujowi nas położą.
Konretne nazwiska proszę, ludzi którzy mogą nas poprowadzić.