TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Wy sobie nie zdajecie chyba sprawy z konsekwencji tego wszystkiego, tak Wam nienawiść do Jadczaka oczy przysłoniła.
|
Ale przecież on jest trochę nie halo. To naprawdę wygląda jak jakaś krucjata przeciwko nam w jego wykonaniu. Wygląda to tak, że koleś wie że coś w trawie piszczy ale nie wie co. Sprawa go przerosła, ale rozgłos go motywuje. Nie ma twardych dowodów, nie ma wiarygodnych świadków, a za wszelką cenę chce nas udupić. Mam tylko nadzieję, że jacyś nasi ,,fanatycy'' nie zrobią czegoś głupiego. Liczę, że nasz zarząd zareaguje bardziej stanowczo w przyszłym tygodniu niż w tym i zacznie się bronić, bo zaraz znowu trzeba zbierać kasę od kibiców bo zabraknie 2 baniek.