Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4701
Stary 22.09.2018, 15:17
Dlaczego panikujecie?

To, że Wisła milczy nie znaczy, że nie działa. Gdyby było tragicznie to sponsorzy z miejsca by się wycofali.
Zarząd jest w kontakcie ze sponsorami prywatnie. Pisma LVbet jest dla alibi by nikt nie mógł napisać, że popierają gangsterów z Wisły.

Bądźmy cierpliwi i poczekajmy co będzie po zebraniu zarządu. I bardzo dobrze, że nie bawią się w wymiane postów na TT bo to dziecinne.
Duże firmy jak Wisła idą po prostu do sądu i walczą tam o swoje. Może wygrają może nie, ale nie panikowałbym na waszym miejscu.

Drugą rzeczą jest sam Twitter. Jadczak może blokować ludzi, którzy mu uprzykrzają życie. Dzięki temu wy tam wchodząc i czytając jego posty oraz komentarze myślicie, że ma 100% poparcia.
Zwykła Manipulacja.
Odpowiedz cytując