|
Dlaczego panikujecie?
To, że Wisła milczy nie znaczy, że nie działa. Gdyby było tragicznie to sponsorzy z miejsca by się wycofali.
Zarząd jest w kontakcie ze sponsorami prywatnie. Pisma LVbet jest dla alibi by nikt nie mógł napisać, że popierają gangsterów z Wisły.
Bądźmy cierpliwi i poczekajmy co będzie po zebraniu zarządu. I bardzo dobrze, że nie bawią się w wymiane postów na TT bo to dziecinne.
Duże firmy jak Wisła idą po prostu do sądu i walczą tam o swoje. Może wygrają może nie, ale nie panikowałbym na waszym miejscu.
Drugą rzeczą jest sam Twitter. Jadczak może blokować ludzi, którzy mu uprzykrzają życie. Dzięki temu wy tam wchodząc i czytając jego posty oraz komentarze myślicie, że ma 100% poparcia.
Zwykła Manipulacja.
|