Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4696
Stary 22.09.2018, 12:57
David. napisał(a):Wyświetl post
Tu jako specjalista od mięsa:
Dziennikarz Szymon Jadczak przyznaje, że mięso wygląda i pachnie jak trociny. Jedzenie tego mięsa to jest tak, jak byśmy jedli trociny. To mięso nie ma właściwych wartości odżywczych. Tłuszcze w tym mięsie są kompletnie zepsute. Jedząc to, narażamy się w najlepszym przypadku na niestrawność - opowiadał na antenie TVN24. (http://www.tvn24.pl)

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...ku,110034.html

o nawet nie wiedziałem że z tym mięsem (TVN zniszczył wtedy porządną firmę w wyniku wywołanej przez siebie gównoburzy, mięso było pełnowartościowe i miało dobra datę do spożycia) to też Jadczak...

dno moralne
Odpowiedz cytując