Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline
#
4695
22.09.2018, 11:54
pepe72
napisał(a):
Czy wy, dla dobra klubu, nie możecie się na chwilę schować?
.
Może podejdź do nich na meczu i powiedz że im przetrzymasz flagę u siebie w domu do czasu jak się sprawa uspokoi
petred
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do petred
Znajdź inne posty napisane przez petred