|
Mecz bez historii. Nie ma co się doszukiwać - w końcu słabszy musiał przyjść. Ale to może też wynikało z tego że jednak Stolar trzymał się tego samego składu, niby zwycięskiego składu się nie zmienia, ale jednak w miarę możliwości rotacje trzeba robić
|