Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 21.09.2018, 21:27
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się, że Pogoń dostanie olśnienia i przełamie się z nami... w ekstraklasie żadnej logiki nie ma - tylko dlatego... Obym się mylił.
Piękna seria poszła, przed meczami nic nie pisałem,.... Raz coś napisałem i wykrakałem... dobrze, że strzelili tą bramkę po ładnej akcji (mimo, ze na gola z przebiegu calego meczu nie zasluzylismy) bo tak to zyc sie odniechciewało...

Tak czułem, że od prawie-outsaidera zbierzemy oklep. Mam nadzieje, że wyciągniemy wnioski i w lidze dalej będziemy punktować.

To co Lis zrobił mnie nie zdziwiło - ot poziom tego bramkarza, tak jest młody i niedoświadczony - dlatego tak robi. Od samego początku rozmyślałem nad słusznością jego wprowadzania względem Pawełka... tzn Buchalika.

Martwi beznadzieja Wojtkowskiego (kolejna).

Odpowiedz cytując