|
Do końca sezonu zagramy jeszcze trochę meczów takich jak dziś, trochę takich jak z Lechią.
Będzie różnie, to jest "ekstraklasa"...
Mogliśmy już polec we Wrocławiu, polegliśmy dziś. Suma szczęścia zawsze wychodzi na zero.
Dobrego weekendu wszystkim
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|