|
newsletter Wisły daje wiele nadzieji.
Ja osobiście mam dośc już tego Jadczaka. Myślałem, że naprawde nas udupi i konretne zarzuty postawi a tu narazie same jego domysły, które można zdyskredytować oraz spór o czynsz za siłownie.
Jejku już naprawdę nie ma o czym pisać dlatego czepia się najmu o siłownie. Zaniedługo zacznie się czepiać dlaczego Buchalik przedłużył kontrakt z gangsterami, oraz widziano, że Rafał Boguski pomachał z boiska gangsterom na trybunach
|