Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
Od: 03.2015
Offline
#
4680
21.09.2018, 14:09
No brawo, ale czy na prawdę nie lepiej wydać taki komunikat oficjalnie A nie w newsletterze? Trochę to nie poważne
sedonh
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sedonh