|
Czytajac te wszystkie wiadomosci sugestje od pseudo redaktorka mozna dosc do wniosku ze ktos nim steruje i podrzuca co jakis czas jakies suche fakty które nic nie wnosza stara sie strasznie coś udowodnic ale nie umie tego zrobic .Jaki w tym ma cel ? sami sie zastanówcie o co chodzi w tym wszystkim na spokojnie przeanalizujcie to co został juz powiedziane napisane
Teraz chcac sie wykazac pseudo dzienikarzyna myslac ze ma asa w rekawie wyciaga umowe wow
Umowa która pokazał na swoim tt udowadnia nam ze nie ma pojecia o czym pisze bo jesl byłby troszke myslacy to by sie dobrze zastanowił jakie moga byc konsekwecje zrywania takich umów . Wisła dostaje pieziązki za wynajem które sa potrzebne kazdy o tym wie .
a co do Migi to juz koles wczesniej odleciał przy pisaniu wychwalaniu niedoszłego własciciela niemieckiej firmy meblarskiej która upadła później musiał sie kajac przepraszać no cóz teraz startuje po raz drugi swoimi wypocinami bez zadnych dowodów bez rzetelnych i nieobiektywnych informacji tylko zeby poszło w druk masakra z takim człowiekiem
|