Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4670
Stary 21.09.2018, 12:38
Taa ... wszyscy mają dementować te brednie łajzy z Radomia.
Cupiał przez tydzień powinien wykupić czas antenowy we wszystkich telewizjach i publikować zaprzeczebie
Gowin już dawno powinien wysłać sążniste oświadczenie i kajać się dlaczego W DNIU EMISJI REPORTAŻU był na R22
Każdy powinien wysłać samokrytykę że to nie on dopuścił się myślozbrodni polegającej na eksponowaniu na meczu truchła jakiegoś człowieka...
Obowiązkowym dokumentem pozwalającym na wejście na R22 powinno być zaświadczenie o niekaralności
Itd...
A teraz na poważnie - czy ty nie dostrzegasz że ta łajza zapętliła się w oskarżeniach , liczyła że dzięki tej akcji wyrobi sobie nazwisko i będzie co najmniej na poziomie Stokrotki ?!?
A tu , mimo wszystko temat wygasa . Więc trzeba podsycać , do Bońka pisać , pielgrzymować po mediach ...
Odpowiedz cytując