Temat
:
Wisła Kraków w mediach
Wyświetl pojedynczy post
cash_X
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
4663
21.09.2018, 11:57
MB1906
napisał(a):
@Coglin, juz naprawde przeginasz mamy byc wdzieczni Miskowi ze laskawie wynajal.
Lepiej było płacić podatek od niewykorzystanej powierzchni?
cash_X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cash_X
Znajdź inne posty napisane przez cash_X