https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...943.1423343120
Oooo czyli da się upublicznić zapisy umowy

Przecież ja tu wczoraj zostałem zjedzony za taką sugestię
A ja nie mówiłem tego w złej woli, tylko, żeby nie dawać pożywki ludziom pokroju redaktora J. Jak Klub się nie będzie bronił, prowadząc mądrą politykę medialną, to uwierzcie mi nikt go nie obroni.