MB1906 napisał(a):

|
Dla 6750/3635 PLN na miesiac.... ryzykowac wizerunek Wisly to jest cyrk.
|
Trzeba było wynająć tą ruinę, wyremontować za swoje i płacić jeszcze czynszu po 50 tyś na miesiąc.
Ale widać umiesz tylko się dopierdalać.
https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...71369616007172