Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4658
Stary 21.09.2018, 10:52
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Dla 6750/3635 PLN na miesiac.... ryzykowac wizerunek Wisly to jest cyrk.
Trzeba było wynająć tą ruinę, wyremontować za swoje i płacić jeszcze czynszu po 50 tyś na miesiąc.
Ale widać umiesz tylko się dopierdalać.

https://twitter.com/Iwa_Stankiewicz/...71369616007172
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując