|
Łajza z Radomia opublikowała fragmenty umowy i przy okazji pokazuje że mało co kuma .
Czepia się że czynsz jest nierynkowy ( zapewne oprócz gryzipiórstwa jest fantastycznym znaffcom rynku nieruchomości , to w ogóle taki człowiek renesansu) , dalej że umowa jest aż do 2029 roku co wg niego jest skandalem . Zapewne , za powyżej wymienione sprawy należy się potrójna kara śmierci dla zarządu .
Poza tym wrzeszczy że nie ma tam żadnych kar umownych bo w swoim ptasim móżdżku nie ogarnia że realnie grozi odszkodowanie za zerwanie umowy . A wartość tego odszkodowania, jeśli ktoś wykaże że miesięcznie zarabiał 10 tyś zł ,wyniesie i 1,5 mln zł !!!!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 21.09.2018 o godz. 10:07.
|