Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 21.09.2018, 09:29
Tak jak wtedy przy zamieszaniu przy Stechercie strofowal zarzad ze ten nie ma juz do gadania bo przyszedl powazny inwestor tak teraz jakis pismak oczekuje dymisji i spowiadania sie z roznych bredni. W tym kraju byle jaka kanalia dziennikarska nie ma absolutnie zadnej odpowiedzialnosci za slowa.
Odpowiedz cytując