|
Tak jak wtedy przy zamieszaniu przy Stechercie strofowal zarzad ze ten nie ma juz do gadania bo przyszedl powazny inwestor tak teraz jakis pismak oczekuje dymisji i spowiadania sie z roznych bredni. W tym kraju byle jaka kanalia dziennikarska nie ma absolutnie zadnej odpowiedzialnosci za slowa.
|