No i Miga napisal wszystko wymieszal. Co ma obecna afera to zaleglosci finansowych ktore sa od lat?
"Misiek uciekl z Polski" - nie wiadomo czy uciekl czy przez przypadek wyjechal..
"odkupić go podejrzana niemiecka grupa Stechert" przeciez ku**a Miga pisal o tym i pisal, ze bogata firma i ze super.
Zamiast sie skupic na aferze obecnej miesza watki, fakty opisuje wszystko jak leci. Zamiast sie skupic na obecnym problemie i drazyc to po lebkach i research w google.
I jeszcze ciekawa rzecz ile Wisla zarabia na wynajeciu na silownie
