Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 21.09.2018, 09:24
No i Miga napisal wszystko wymieszal. Co ma obecna afera to zaleglosci finansowych ktore sa od lat?

"Misiek uciekl z Polski" - nie wiadomo czy uciekl czy przez przypadek wyjechal..

"odkupić go podejrzana niemiecka grupa Stechert" przeciez ku**a Miga pisal o tym i pisal, ze bogata firma i ze super.
Zamiast sie skupic na aferze obecnej miesza watki, fakty opisuje wszystko jak leci. Zamiast sie skupic na obecnym problemie i drazyc to po lebkach i research w google.

I jeszcze ciekawa rzecz ile Wisla zarabia na wynajeciu na silownie
Ostatnio edytowane przez bódyń : 21.09.2018 o godz. 09:30.
Odpowiedz cytując