Czaro, niestety nie jestes prawnikiem Wisly. Gdyby Wisla miala wpisane w umowe w kwestii wypowiedzenia "warunki wizerunkowe" lub karalnosc, ktore pozwalaly by ja wypowiedziec, to czego nie skorzystala?
Co do wygladania. Z perspektywy czasu niestety ale wynajecie silowni Miskowi to blad. Aby to stwierdzic nie trzeba wgladu w umowe.