Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36906
Stary 20.09.2018, 21:39
Cytat:
Wkleiłbym odpowiedniego mema ale zostało to zakazane głosami PO-komuchów w Ojro-Parlamencie
najlepsze jest to, że takie ASy czy ciacha będą rżnąć do końca swojego żywota głupa, że PiS wprowadza zamordyzm a PO jest/było spoko. Będą udawać, że te jebane szmaty np z PO czy Nowoczesnej namaszczone przez komuchów na swoich następców to patrioci i prawi Polacy, a tylko ten PiS i Kaczor to czuby.
To jest dosłownie jak za PRLu, pluto Polakom w twarz, a takie ASy i jego koledzy mówili, że deszcz pada, ze przecież nic się nie stało, skazywano największych Polaków na karę śmierci za udział w państwie podziemnym a takie pały mówiły, że to bandyci więc się im należy.
Juz 3 lata rządzi PiS i i zgadzam się, że ustawia państwo w pewnych aspektach pod siebie, zgadzam się, że jest kolesiostwo i nepotyzm, że jest socjalizm bez sensu ale z drugiej strony jakby tak przyłożyć to do tego co ludzie pokroju ASa i ciacho mówili przez te 3 lata to można powiedzieć, że ten PiS to idealna partia... mianowicie miała być wojna z Rosją, miał być Smoleńsk tematem nr 1 w Polsce, Macierewicz miał wyskakiwać Polakom codziennie z lodówki, budżet miał się zawalić, na 500+ miało nie byc nas stać, wiek emerytalny niemożliwe było aby było od 60-65 lat itd itd. Co by nie zrobił PiS to takie pały zawsze będą szczekać, bo ich boli, że ich komuchy i postkomuchy straciły stołki i powoli powoli tracą władze w Polsce a przejmują ją ludzie bardziej na prawo. Tymczasem deficyt wcale nie jest jakiś szalony, 500+ to socjal z jednej strony bez sensu ale z drugiej wiem po znajomych, ze na prawdę to im pomogło złapać w życiu oddech i dało trochę spokoju, no i jakoś się okazało, że moga firmy płacić podatki i nie oszukiwać na podatku VAT? No kurcze mogą, a za POwców waszych nie mogli cholerka.
Także jebać tych waszych postkomuchów a was niech dupa dalej boli.
Oczywiście jakimś zwolennikiem PiSu nie jestem ale patrząc na tą bylejakość i zero możliwości na przyszłosć jeśli chodzi o narodowców czy Kukizów itp to pozostaje w całym tym komuszym szambie jedynie PiS.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.