Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.09.2018, 19:23
Ach ci niedobrzy dziennikarze. Zarzuty, że caly czas ze szkaluja. Gorszy zarzut by było ze pisza nieprawde ale nikt jeszcze im tego nie zarzucil.
Zarzut, ze ktoś pisze źle jest bez sensu bo wazne jest czy pisze prawdę.

Czekam na kolejne oswiadczenie Prezes naszej ktora znowu zdementuje wszystko o czym nie byl ten reportaz.

I co z tymi pozwami sadowymi? Prawnicy dalej analizuja?


Jak ktos pisal zespól oblęzonej twierdzy sie buduje powoli.
Powód: Faktycznie cos nie poszlo i literówek za duzo
Ostatnio edytowane przez bódyń : 20.09.2018 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując