Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
krakus76_
Banita
Od: 09.2018
Skąd: NH
Offline
#
9323
20.09.2018, 17:50
Pytanie do zorientowanych.
Temat Roberta Szymańskiego i Piotra Wawro (Wesołego) w Wiśle jest definitywnie skończony czy może powrócić w przypadku mocnych przetasowań w T.S. ?
Wiem że oni również byli na cenzurowanym u części pismaków.
krakus76_
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez krakus76_