|
Wszystko wskazuje że pożegnamy się Ondraszkiem.
Powrót Pawła Brożka może o tym świadczyć. Jak dla mnie dobry ruch. I nie myślę tu o tym że Paweł będzie wchodził na 90 min meczu. Będzie o raczej kimś w rodzaju Buchalika - strażak i tego, który będzie dawał od siebie wiedzę młodym piłkarzom.
Myślę że Paweł w momencie odejścia Ondraszka może dużo dać Marko Kolarowi czy innymi młodym zawodnikom (ofensywnym pomocnikom jak np. Wojtkowski) czy wchodzącym juniorom lub nowo pozyskanym zawodnikom.
|