|
Widzę, że włączył się na forum syndrom oblężonej twierdzy.
JEŻELI prawdą jest, że prezes Sarapata od soboty unika tematu to nie dziwi mnie decyzja dziennikarzy. Sami wymagacie od nich prawdy, a nie pisanie artykułów na zamówienie, a teraz jesteście zdziwieni, ze nie chcą być zwodzeni za nos.
Nie mi oceniać prawdziwe zamiary dziennikarzy, część z nich ma pewnie ukryte, ale "efekt końcowy".
Ponadto jakie pozwy, jakie wyroki. Chyba nie sądzicie, że kiedykolwiek jakieś zobaczycie (wyroki, pozwy może i pójdą tylko po to żeby później się z nich wycofywać).
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|