Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4629
Stary 20.09.2018, 15:12
forthy napisał(a):Wyświetl post
A ci dziennikarze są ważni w tym wiślackim tweetupie? I czy ten wiślacki tweetup jest ważny?
Można w ciulu ich mieć chyba, bo nieformalne spotkania z Sarapatą to raczej dla nich zysk, nie dla klubu.
Tweetup jest co najwyzej dla nas kibicow a nie dla dziennikarzy wiec ten bojkot jest smieszny
Odpowiedz cytując