forthy napisał(a):

A ci dziennikarze są ważni w tym wiślackim tweetupie? I czy ten wiślacki tweetup jest ważny?
Można w ciulu ich mieć chyba, bo nieformalne spotkania z Sarapatą to raczej dla nich zysk, nie dla klubu.
|
Tweetup jest co najwyzej dla nas kibicow a nie dla dziennikarzy wiec ten bojkot jest smieszny