Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4627
Stary 20.09.2018, 14:55
APEL do panów dziennikarzy!!!!!!!!


Czy panowie dziennikarze przeprosili za swoje wypowiedzi z zeszłego roku o tym jak to Zarząd TS działa na niekorzyść klubu nie chcąc sprzedać akcji klubu spółce Stechert
Czy Pan dziennikarz MIGA przeprosił p. Sarapatę i p. Dukata za swoje jak się okazało kretyńskie sugestie w sprawie Stecherta
Panowie nie piszcie o Wiśle - zostawiajcie białe szpalty w miejscach, gdzie powinny być sprawozdania z meczów Wisły, zajmijcie się tym co lubicie najbardziej - paradziennikarstwem nie popartym żadnymi konkretnymi dowodami, które pozwoliłyby udowodnić tezę postawioną przez Waszego nowego guru "Wisłą Kraków rządzą gangsterzy"
Niestety w swoim materiale i wypowiedziach EszJot nie udowodnił założonej tezy.

Radca prawny, który ogłosiłby publicznie o co będzie występować w pozwie o odszkodowanie, przed jego wniesieniem ułatwiłby życie stronie przeciwnej - ja w sumie nie dziwię, się że p. Sarapata nie odnosi się do sprawy - w najbliższym czasie wystosuje pozew - i tam będzie ustosunkowanie się do zarzutów chorego człowieka, któremu wydaje się, że jest dziennikarzem śledczym.....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując