|
Nie zgadzam się z tym podejściem. Właśnie dlatego, żeby klubu nie zniszczyć i nie przegrać z hienami, trzeba do problemu podejść dyplomatycznie. Niestety tak już jest na świecie, że waląc głową w mur, nawet w dobrej wierze, nie da się pokonać każdej przeszkody. Przy czym tak, jak mówię - zarządzać wizerunkiem, a nie uzależniać się od dobrego słowa pismaków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|