|
Sluchajcie klub juz wielokrornie odpowiadal na te same pytania i nie jest na uslugach pismakow aby co pol roku temat wracal jak bumerang. Tamci sie gotuja bo widza ze kolejna medialna nagonka nie przynosi spodziewanego efektu bo miala byc bomba atomowa ktora zmiecie klub a wyszedl kapiszon. My skupmy sie na sobie bo caly ten zamet nie pomaga zespolowi.
|