Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9310
Stary 20.09.2018, 13:42
Hipotetyczna sytuacja: jutro Sarapata podaje się do dymisji i wraz z Dukatem natychmiast całkowicie opuszczają Wisłę. Nie mają już z nią jakichkolwiek powiązań - ani z SA ani z TS. Nowym prezesem SA zostaje Gołda.

Co Wisła na tym traci? Pytam serio, nieretorycznie.
Ostatnio edytowane przez Virusman : 20.09.2018 o godz. 13:44.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując