|
Hipotetyczna sytuacja: jutro Sarapata podaje się do dymisji i wraz z Dukatem natychmiast całkowicie opuszczają Wisłę. Nie mają już z nią jakichkolwiek powiązań - ani z SA ani z TS. Nowym prezesem SA zostaje Gołda.
Co Wisła na tym traci? Pytam serio, nieretorycznie.
Ostatnio edytowane przez Virusman : 20.09.2018 o godz. 13:44.
|