|
Dokładnie tak jak napisał PSYCHOLTSW. Zapamiętać wszystkich, ale to wszystkich, którzy w trudnym momencie odwrócili się od klubu w trosce o własny dupochron. Wisła wyjdzie i z tego kryzysu, tak jak wyszła z Mersiów i Stechertów i będzie spowrotem wielka, jestem tego pewien. I poradzi sobie bez tych, którzy w trudnych momentach stanęli po stronie jej wrogów.
|