Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 20.09.2018, 13:41
Dokładnie tak jak napisał PSYCHOLTSW. Zapamiętać wszystkich, ale to wszystkich, którzy w trudnym momencie odwrócili się od klubu w trosce o własny dupochron. Wisła wyjdzie i z tego kryzysu, tak jak wyszła z Mersiów i Stechertów i będzie spowrotem wielka, jestem tego pewien. I poradzi sobie bez tych, którzy w trudnych momentach stanęli po stronie jej wrogów.
Odpowiedz cytując